Mcss sp. z o. o. to zespół ludzi z 20 letnim doświadczeniem w branży IT.
Świadcząc pełen zakres usług informatycznych dla dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji administracji publicznej, jesteśmy wiodącym partnerem w serwisowaniu systemów IT o krytycznym znaczeniu.

Rozumiemy potrzeby naszych Klientów.
Wspierając ich naszą wiedzą i doświadczeniem oferujemy wysokiej jakości produkty, skuteczne rozwiązania i usługi serwisowe w oparciu o filozofię Mission Critical.
Zapewniamy indywidualne doradztwo.
Wysokie kwalifikacje naszego zespołu skorelowane
z efektywnym zastosowaniem nowoczesnego sprzętu, drastycznie zmniejszają koszty utrzymania sytemów IT, jednocześnie podnosząc ich efektywność i techniczną funkcjonalność.
Nasze wartości to odpowiedzialność i skuteczność.
To one decydują o zaufaniu ze strony Klientów
i Partnerów. Sprawiają, że spółka jest postrzegana
jako rzetelny partner biznesowy.

Pogwarancyjne wsparcie techniczne.
Wiemy, że koszty obsługi pogwarancyjnej systemów klasy enterprise są poważnym problemem dla wielu firm i decydują o konieczności wymiany sprzętu, pomimo że spełnia on ciągle potrzeby przedsiębiorstwa.
Wychodząc naprzeciw tym potrzebom oferujemy wsparcie pogwarancyjne dla serwerów, macierzy, bibliotek i innych urządzeń firm HP, Dell, IBM, Fujitsu-Simens, Digital, Compaq.

 

AKTUALNOŚCI

MCSS Sp. z o.o otrzymała certyfikat PN-EN ISO 9001:2009

Z ogromną przyjemnością informujemy, że uzyskaliśmy certyfikat zgodności systemu zarządzania jakością z normą ISO 9001:2009 w zakresie świadczenia usług informatycznych i serwisowaniu systemów IT o krytycznym znaczeniu

Uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2009 było poprzedzone wielomiesięcznymi przygotowaniami w zakresie wprowadzania polityki jakości  oraz dostosowania wewnętrznych procedur  do nowoczesnych narzędzi zarządzania.

Zawsze dokładaliśmy wszelkich starań, aby jakość i efektywność naszej pracy była na jak najwyższym poziomie, a podejmowane przez nas działania skierowane były na osiąganie jak najlepszych wyników. Certyfikat jest więc potwierdzeniem skutecznego i efektywnego systemu zarządzania jakością w MCSS.

 

 

 

Zaufali nam: